22

У Шевченківському гаю у Львові пройшло Свято хліба

Posted on Posted in Про Львів

У Музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» у неділю, 16 серпня, відбулося «Свято хліба». Гості події мали змогу взяти участь у різноманітних майстер-класах та почастуватись виробами з хліба.

Світи. Погляди. Подорожі

У Львові розпочалась виставка Олексія Коваля «Світи. Погляди. Подорожі»

Posted on Posted in Про все, Про Львів

17 березня у Львові приміщенні львівської мистецької галереї «Зелена канапа», що на Вірменській, 7, розпочалась виставка Олексія Коваля «Світи. Погляди. Подорожі», твори якої виконані здебільшого у техніці гарячої емалі.

Свято Шоколаду

На Святі Шоколаду збиратимуть кошти для сімей військовослужбовців АТО

Posted on Posted in Про готелі

6-8 березня, у Львівському палаці мистецтв вдруге створять величезний 5-метровий шоколадний стіл. Свічник, посуд, інше столове приладдя, десерти — усе виключно із шоколаду —представить відомий шоколатьє Валентин Штефаньо. Кожен охочий зможе поласувати унікальними десертами, здійснивши благодійний внесок для надання допомоги сім’ям військовослужбовцям у зоні АТО. «Запрошуємо львів’ян та гостей міста 6-8 березня долучитись до благочинної […]

46LW2fU9a6Y

20–22 лютого у Львові відбудеться акція «Вдвічі більше Львова»

Posted on Posted in Про готелі, Про Львів

У Львові пройде акція «Вдвічі більше Львова». Гості міста, що забронюють одну добу в готелі — другу отримують безкоштовно. 20–22 лютого у Львові відбудеться акція «Вдвічі більше Львова». Участь в проекті беруть готелі, хостели, заклади харчування та туристичні фірми.

1122111

Львів святкуватиме Різдво з найкращими колядками та фестивалями.

Posted on Posted in Про Львів

Нарешті в Україну завітало одне з найочікуваніших і найвеличніших християнських свят – Різдво. У Львові понад місяць готували цікаві програми, фестивалі, ознайомлювали із давніми традиціями. Тепер кожен має шанс стати учасником святкувань і провести незабутнє Різдво.