Готелі у Львові

Площа Міцкевича і проспект Свободи – центр історичного Львова, де розташовані найкращі готелі міста, які є справжньою візитівкою Львова.

Готелі Хостели Апартаменти Кафе та ресторани

На нашому сайті підібрані усі найкращі готелі, хостели та апартаменти (квартири по добово) у Львові.

Залежно від рівня готелю, в ньому можуть бути додаткові послуги —рестораникафебарибібліотекиспортзалисауни та інше.

Для хостелів притаманні як одно ярусні, так і двоярусні ліжка, спільна кухня та зручності (туалет, ванна, душ) загального користування. Номери можуть бути змішаного типу (незалежно від статі), або поділені на чоловічі та жіночі. В номері може бути від двох ліжок і більше.

Апартаменти, щось середнє між хостелом і готелем, де за відносно не високу плату можна зняти окрему квартиру, від однієї доби і більше.

 

Готелі, хостели та апартаменти у Львові

Львів святкуватиме Різдво з найкращими колядками та фестивалями.

Нарешті в Україну завітало одне з найочікуваніших і найвеличніших християнських свят – Різдво. У Львові понад місяць готували цікаві програми, фестивалі, ознайомлювали із давніми традиціями. Тепер кожен має шанс стати учасником святкувань і провести незабутнє Різдво.

Читать далее

112211

Зібрані на святі «Різдво в Гаю» коштам відреставрують Шевченківський гай

Зібрані на  святі «Різдво в Гаю» коштам відреставрують Шевченківський гай у Львові. Як повідомили в прес-службі ЛМР, зі 7 до 11 січня в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» відбудеться свято «Різдво в Гаю».

Читать далее